.

.

Odwiedziny

.

.

piątek, 7 marca 2014

Anielica z burzą loków =)

Dzień dobry =)

Piękny dzień się dzisiaj zapowiada, bo słoneczko świeci bardzo intensywnie. Ciekawe czy nie jest zimno. Wczoraj u mnie była taka straszna zimna mgła,że jak wracałam wieczorem do domu to było wszędzie biało. Dziwnie się szło w takiej aurze. Miejmy nadzieję,że dzisiaj jednak będzie ciepło i sympatycznie. Jutro Dzień Kobiet więc idę już dzisiaj na cały dzień do pracy żeby wyrobić się ze wszystkimi zamówieniami. Jutro jest sobota i standardowo kwiaciarnia powinna być otwarta do 14, ale z uwagi na święto pracujemy do 18. Ehhh..... W odpowiedzi na Wasze komentarze pod poprzednim postem z życzeniami znalezienia pracy w szkole i obrony pracy mówię - DZIĘKUJĘ =) :* O obronę się nie martwię. Jestem solidnie przygotowana więc to będzie czysta przyjemność i odbiór dyplomu. Co do pracy w szkole to ja już pracowałam w Oświacie jakiś czas, ale niestety ciągłe zmiany "na górze" owocują rotacjami personelu, zmianą liczebności klas itp. Czekam więc z niecierpliwością kiedy powstanie więcej klas w mojej zaprzyjaźnionej szkole i może akurat będę potrzebna. Na razie musi być tak jak jest, czyli praca na 1/2 etatu w kwiaciarni, którą uwielbiam, ale nie oszukujmy się kokosów z tego nie ma.  Ależ odbiegłam od tematu, wybczcie. Nie lubię nikogo zanudzać moim życiem osobistym, ale jakoś tak słowa same popłynęły.

Wracaając do tematu, chciałam pokazać Wam moją anielicę o niesfornych włoskach. Mama stwierdziła,że ma za ciemne kolory jak na wiosennego aniołka, ale ja po prostu malując ją nie wyobrażałam sobie innych barw. Ręka sama mieszała takie farby i wyszło tak jak wyszło. Ja bardzo lubię fiolet w żóżnych  odcieniach i może dlatego tak ją pomalowałam. Muszę popracaować nad sobą aby moje aniołki były w radośniejszych kolorkach a nie takich posępnych. Zresztą oceńcie sami =)
Aniołek jest spory, ma przeszło 24cm. Oczywiście standardowo z masy solnej, tylko dół sukienki jest ozdobiony koronką. Anielinka jest wyluzowana więc trzyma rączki w kieszeniach. Taka oto moja wizja =)

Zapraszam do oględzin anielinki i życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna miłego dnia =)

Ania =)

4 komentarze:

 1. przepiękna !!!!\jak wszystko co robisz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako wielka wielbicielka fioletów w każdym wydaniu jestem pod wrażeniem:-) Włosy są zachwycające, taka burza loków :-) Śliczny i radosny aniołek:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że u Ciebie pogada dopisuje, gdyż u mnie ostatnio dość chłodno. Anielica bardzo mi się podoba, a kolorki idealnie do niej pasują... mówi to kolejna zwolenniczka fioletowej barwy :) O tak, włoski są rewelacyjne... właściwie to całość mnie zachwyciła i nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy.

  Pozdrawiam!
  przesolone-inspiracje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoja anielica ma prześliczne oczęta , bardzo wymowne niesamowicie przemawiające , lśniące takie

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.