.

.

Odwiedziny

.

.

Kilka słów o mnie / ZAMÓWIENIA

Witajcie moi drodzy odwiedzający =)

Mam na imię Ania i pochodzę z Trzebiatowa. To takie niewielkie miasteczko prawie,że nad samym morzem. Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zamiłowania florystką i blogerką. Chcę podzielić się z Wami swoją pasją do masy solnej i kwiatów. Mam nadzieję,że miejsce, które udało mi się stworzyć będzie dla Was inspiracją, chwilą oddechu po ciężkim dniu, a także miłą dla oka kombinacją moich zmagań z rękodziełem.

  •  Jeśli podczas odwiedzania bloga wpadnie Wam w oko, któraś z moich prac lub jeśli potrzebujecie wyjątkowego upominku, podziękowania czy pamiątki na jakąś ważną okoliczność to jest możliwość kupienia moich solniaczków. Wystarczy do mnie napisać kotesek85@gmail.com  lub wypełnić zgłoszenie dostępne na blogu formularz kontaktowy,opisać mi swoje zamówienie, a ja na pewno odpiszę.

  • Ceny moich prac uzależnione są od ich wielkości i stopnia zaawansowania, dlatego nie posiadam konkretnego cennika. Wiadomo im praca większa, bardziej skomplikowana i bogata w detale tym droższa.

  • Pieniążki można przesłać na numer konta, który podam w indywidualnej korespondencji z ewentualnym klientem.

  • Przewidziana zniżka dla stałych klientów oraz przy zamówieniach powyżej 100 sztuk.

  • Prace wykonane są z termoutwardzonej masy solnej. Malowane farbami akrylowymi dobrej jakości, lakierowane obustronnie lakierem akrylowym. Czasami używam brokatów i ozdób z koronki, wstążek, perełek lub innych artykułów dekoracyjnych. Każda praca zapakowana jest w celofanowy woreczek przewiązany rafią lub wstążeczką, a większe prace mają swój wykonany na miarę ozdobny kartonik.

  • Każda praca zamawiana przez Was jest traktowana indywidualnie i staram się ją spersonalizować jak tylko się da. Umieszczam różnego rodzaju dedykacje, napisy, podpisy, co tylko chcecie =) Wystarczy podać przy składaniu zamówienia. Im dokładniejszy opis zamówionej przez Was pracy tym łatwiej będzie mi się ją wykonywało, a Wy będziecie mieć pewność,że dostaniecie właśnie to o co wam chodziło. Dlatego drogi gościu zanim zamówisz, przemyśl dokładnie co to ma być i jak ma to mniej więcej wyglądać. Nie chciałabym żeby ktokolwiek był rozczarowany pracą, którą wykonam, bo inną wizję miał w głowie, a inną ja. Nie jestem jasnowidzem, nie umiem czytać w myślach, więc im lepiej sprecyzujesz zamówienie tym masz większą pewność,że nasze wizje się pokryją =) Tak unikniemy niezręcznych sytuacji. Zaoszczędzimy sobie nerwów i dodatkowej pracy.

  • Prace wysyłam Pocztą Polską według ich cennika. Staram się zawsze aby przesyłka była dobrze zabezpieczona i w całości dotarła do adresata.

Na każdą zamówioną pracę wystawiam rachunek.

Mam nadzieję,że spełnię Wasze oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie =)

Anna Kamińska
NIP: 857-186-06-22
REGON : 360059129
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.