.

.

Odwiedziny

.

.

poniedziałek, 24 marca 2014

Różany duet =)

Witam Wam serdecznie =)

Znowu poniedziałek... Zdecydowanie czas szyciej leci podczas weekendu niż w ciągu tygodnia i nim się człowiek zdąży nacieszyć świętym spokojem znów musi wracać do pracy... =) Na szczęście ja uwielbiam swoją pracę =D

Dzisiaj kolejna nowość na mojej liście rzeczy do spróbowania czyli robienie biżuterii.
Dosyć dawno już wygrałam w którymś Candy drewniane kulki do zrobienia korali, a ostatnio od Agnieszki ze Starej Pracowni dostałam drewnianą bransoletkę do ozdobienia. Pomyślałam,że fajnie by było stworzyć jednolity komplet biżuterii. Miałam ładną serwetkę w różyczki więc postanowiłam ją wykorzystać do tego celu. Oczywiście ozdobiłam korale i bransoletkę metodą decoupag'e. Najpierw pomalowałam wszystkie drewniane elementy na odpowiedni kolor farbą akrylową. Póżniej dodałam wzorek i polakierowałam po wyschnięciu. Najtrudniej było mi utworzyć korale, bo nigdy tego nie robiłam, dlatego wzór splotu jest mało skomplikownany. Korale sa długie i takie właśnie miały być, bo nie lubię ozdób blisko szyi. Całość ładnie się prezentuje, jest w jasnym pastelowym kolorze. Lubię róż, dlatego zdecydowałam się na taką kolorystykę. Często noszę czarne ubrania, a taki jasny, pastelowy dodatek na pewno będzie mi pasował do większości zestawów =) Chętnie zrobiłabym jeszcze jakiś zestawik, ale niestety nie mam więcej materiałów. Pozostały mi jeszcze różne kamienie od Agnieszki i dodatki biżuteryjne, ale metalowe. W najbliższej przyszłości zobaczycie co z tego powstanie. Póki co szukam inspiracji i motywacji aby się za to zabrać, bo w temacie tworzenia biżuterii z takich elementów jestem totalnie zielona.

 Cieszę się,że do mnie zaglądacie, czytacie i komentujecie. Dziękuję za zgłoszenia do Candy, ale bardzo proszę o poprawne wpisy. Np. ktoś pisze,że NIE obserwuje strony w Google+, a ja dostaje powiadomienie z serwisu,że obserwuje - dwie sprzeczne informacje. Bardzo Was proszę, sprawdzajcie to co napiszecie żeby później nie było pretensji,że komuś nie dałam dodatkowego punktu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka =)
14 komentarzy:

 1. cudowny, romantyczny, po prostu śliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepięknie Ci to wyszło :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczne, powiedzialabym nawet boski

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje talentu!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany, ale śliczności Ci wyszły, w te różyczki jest wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny i taki gustowny:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo słodki, romantyczny i kobiecy komplet wyszedł:-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.