.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 9 marca 2014

Owieczki na szczęście =)

Cześć morderczki moje kochane =)

Jak tam po Dniu Kobiet moje drogie Panie? U mnie rewelacja =) Mimo dwóch dni męczarni w pracy jestem zadowolona. Mój luby postanowił mi zrobić niespodziankę i przyjechał niezapowiedzianie żebym w swoje święto nie siedziała sama w domu. Milusio =) Tak więc się obijamy dzisiaj, byliśmy nad morzem bo temperatury na dworze iście wiosenne, u mniedziś było +15 =)
Korzystając z wolnej chwili, że dorwałam się do komputera mogę pokazać Wam moje radosne wiosenne owieczki, które przynoszą wiele szczęścia. Czterolistna koniczynka i biedroneczka są synonimami szczęscia i pomyślności więc jak może to nie zadziałać? =D

Miłej resztki niedzielnego dnia moi mili. =) Buziaki przesyłam :* Pa pa

11 komentarzy:

 1. śliczne , dla mnie to chyba całe stado by się przydało żeby choć odrobinkę szczęścia mieć

  OdpowiedzUsuń
 2. super połączenie tych koniczynek i biedroneczek z owieczkami:-) Ja też dzisiaj z mężem byłam nad wodą, to niestety nie morze, ale zawsze jakiś substytut. Dopiero wróciliśmy i nogi mi odpadają;-) ale było cudownie, ciepło, wiosennie i słonecznie. Czego chcieć więcej?;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. owieczki śliczne i biedroneczki na koniczynce są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne te owieczki, bardzo ładne się prezentują ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne owieczki, wesolutkie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. prześliczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. ale słodkie :) i ta biedroneczka :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.