.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 25 listopada 2015

Święta .....

Witajcie kochani !
Jestem,żyję i nadal zajmuję się lepieniem chociaż na mniejszą skalę niż wcześniej. Mimo różnych obowiązków udało mi się wygospodarować czas żeby mogły powstać jakieś świąteczne ozdoby i oto  one... Oczywiście wrzucam wszystko hurtowo,miłego oglądania =) Pozdrawiam serdecznie.


11 komentarzy:

 1. Nie umiałabym wybrać jednego rodzaju ozdób, wszystkie są po prostu piękne:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają, wszystkie świetnie wykonane;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, dzięki za miłe słowa :-)

   Usuń
  2. Cieszę się, dzięki za miłe słowa :-)

   Usuń
 3. Wow, wow, wow! Wszystkie są cudowne, jak ty to robisz?? :)) I ile ich jest, jeju - pewnie dużo czasu przy nich spędziłaś... ;)
  Fajnie, że się pokazałaś ze swoimi pracami, bo już tęskniłam.. :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, było bardzo dużo pracy 11 godzin lepienia,potem pieczenie i malowanie,a konca nie było widać, ale chyba warto było :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń
  2. Dziękuję, było bardzo dużo pracy 11 godzin lepienia,potem pieczenie i malowanie,a konca nie było widać, ale chyba warto było :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń
 4. Ale piękna produkcja! Nie umiałabym wybrać, co najładniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Ale zapewne pracochłonne... I teraz sama nie wiem, czy to ozdóbki z masy solnej, czy pierniczki? Tak, czy inaczej gratuluję pomysłu;) Są przepiękne;) Pozdrawiam Cię cieplutko;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.