.

.

Odwiedziny

.

.

wtorek, 3 czerwca 2014

Truskaweczka

Witajcie =)
Wiem,że obiecałam regularne wpisy, ale wciąż jestem w trakcie malowania. Siadam wieczorami do prac i ... przechodzi mi ochota na dodanie im kolorów. Dzisiaj rano udało mi się dokończyć kilka anielinek, ale to i tak mało. W całym pokoju "pachnie" lakierem chociaż popsikałam aniołki rano, na balkonie. Niestety aura na dworze jest mocno wilgotna więc musiałam zabrać kartonik z polakierowanymi pracami do domu. Koniec końców zapach jest nadal tak intensywny,że głowa mnie rozbolała =( 

Sezon truskawkowy powoli się rozkręca, a że ja truskawki uwielbiam więc nie mogło zabraknąć truskawkowego aniołka. Przedstawiam Wam  zatem złotowłosą anielinkę w wersji truskaweczkowej =) 
Życzę miłego wieczoru =)

3 komentarze:

  1. bardzo łądna, smaczna:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pysznie pachnący truskawką Aniołek :o)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna i ma piękne oczyska:)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.