.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 18 czerwca 2014

Anielinka

Dzień dobry =)

W dniu dzisiejszym mam Wam do pokazania anielinkę z masy solnej.  Wybaczcie, ale brak mi weny by robić dłuższe wpisy. Zapraszam więc do pooglądania =D

Miłego dzionka =)9 komentarzy:

 1. Śliczna:) Aż się chce do niej uśmiechać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna! I te koronkowe detale!

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna i taka klimatyczna anielinka :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny aniołek Aniu. Tak jak Ci już pisałam anioły, które tworzysz w ostatnich tygodniach przeszły swoistą metamorfozę, na wielki plus. Nie wiem dokładnie co się w nich zmieniło, może to przez więcej detali, te cieniowania, oczy? W każdym razie są coraz piękniejsze, choć myślałam że to już nie możliwe;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna , muszę sama jakiegoś rudzielca szydełkowego zrobić
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.