.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 8 czerwca 2014

Owocowy aniołek

Dzień dobry =)

Witam Was Kochani w to piękne niedzielne popołudnie. Mam nadzieję,że u Was też pogoda dopisuje.
Ja za chwilę jadę wykorzystać to piękne słoneczko i poleżeć na plaży =)

Dzisiaj przychodzę do Was z aniołkiem z masy solnej w energetycznych kolorkach. Nazwałam go"owocowy" bo na jego sukieneczce znalazło się jabłuszko i śliweczka albo jak kto woli interpretacja dowolna. Na pewno są to jakieś owoce =D Przynajmniej taki był pierwotny zamysł.
Moje plany na dzisiejszy dzień wyglądały zupełnie inaczej, bo obiecałam sobie,że już dzisiaj na 100% usiądę do malowania, a tu koleżanka zadzwoniła,że piękna pogoda,że na plażę... No to jak nie pojechać? Solniaczki poczekają... Trzeba korzystać z ładnej pogody póki jest, bo nie wiadomo jak długo to lato z nami zostanie.

Życzę Wam miłej i udanej niedzieli. Buziaki ślę znad morza =)


3 komentarze:

  1. Piękny aniołek, ja tam widzę owoce. Bardzo fajny :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniołek piękny a lato z nami zostaje do zimy:) obiecało:)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.