.

.

Odwiedziny

.

.

wtorek, 24 czerwca 2014

SPECIAL FRIEND

Dzień dobry Kochani =)

Ogromnie się cieszę,że mój poniedziałkowy aniołek wzbudził wśród Was taki entuzjazm =) Jestem przeszczęśliwa. Może niebawem powstaną inne aniołki na każdy dzień tygodnia =) Póki co jestem trochę zabiegana, bo szał w pracy. Za chwilę też idę ogarniać zamówienia... Jeszcze tylko kilka dni i laba...  Pamiętacie moje marzenie o zacisznej chatce gdzieś w górach i odpoczynku od codzienności? Możliwe,że się spełni =D Ale na razie o tym sza... =D 

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka wersji pamiątek dla jakiejś bliskiej osoby, kolegi czy koleżanki z napisem "Special Friend"- czyli Wyjątkowy Przyjaciel.

Piecząteczkę tą dostałam od mojej kochanej Agnieszki Wojtkowiak z bloga Stara pracownia. Jest to cudowna osoba , taki mój "Special Friend". Agniesiu, dziękuję Ci bardzo.

Zapewne wiecie,że w rodzinie Agnieszki doszło do strasznej tragedii. Jej bratanica Wiktoria jest bardzo poważnie chora. Módlcie się Kochani o zdrówko dla tej małej kochanej dziewczynki. Ja wierzę głeboko,że wszystko dobrze się ułoży.

1. 


2. 
3.

Miłego dzionka =)

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajna pieczątka, ładnie prace :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne drobiazgi wytworzyłaś, znowu:))) Super prezent dla wyjątkowej osóbki:)
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na candy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wygląda ta pieczątka w Twoich solniakach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super!! Te pomarańczowe są przesliczne!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczności wychodzą spod Twoich rąk.

  OdpowiedzUsuń
 6. wow!!!
  wszystkie cudeńka śliczne ale do aniołków to mam słabość :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne aniołki i ozdóbki. Pieczątka prezentuje się super. Dziękuję za pamięć Aniu. Miłej pracy

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! Świetny pomysł z tą pieczątką!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.