.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 10 marca 2013

RETURN OF THE WINTER =(

Taką piękną już mieliśmy wiosnę, cieplutko, słoneczko pięknie świeciło. Aż chiało się żyć.Nawet autko umyłam na tę okoliczność :)  Wstaję rano, patrzę i oczom nie wierzę .... sami zobaczcie , dramat po prostu.


Miałam dziś w planach zrobić serduszka ozdobione metodą decoupag'u , ale tak sypie,że nie ma szans żebym szła do sklepu po sól... Najgorszego wroga bym w taką pogodę z domu nie wygoniła, brrrrr...

Skoro z serduszek nici to przynajmniej mam czas na ozdabianie tego co zrobiłam wcześniej. Muszę popakować baranki w celofan itp. Tymczasem ozdobiłam kurki i koguciki kolorowymi piórkami żeby jakoś sobie rozjaśnić ten szary i smutny dzień.
Zapraszam do oględzin =)


3 komentarze:

  1. No żebyś wiedziała, dramat z tą zimą normalnie! A kogutki śliczne, fajny mają kolor, pozdrawiam ciepło:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj Passiflora, Passiflora- najpierw fioletowe baranki teraz zielone koguciki- szalejesz na całego ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzeba jakoś pokolorować to szare życie :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.