.

.

Odwiedziny

.

.

sobota, 30 marca 2013

Alleluja!!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam dużo zdrowia, miłości, szczęścia oraz wielu inspiracji do tworzenia przeróżnych cudeniek. Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym mój blog. To właśnie Wasze słowa dodają mi skrzydeł i zachęcają do dalszej pracy. Pozdrawiam serdecznie i życzę smacznego jajka i mokrego dyngusa :) Chociaż w tym roku zamiast wodą z wiadra można dostać śnieżką :)


3 komentarze:

 1. Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaj przepięknie malowanych,
  Świąt wesołych, roześmianych.
  W poniedziałek kubeł wody.
  Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
  WESOŁEGO ALLELUJA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świąt w rodzinnym gronie,
  pełnych miłości i radości
  oraz mokrego Lanego Poniedziałku=]

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.