.

.

Odwiedziny

.

.

czwartek, 1 maja 2014

Podziękowania dla gości komunijnych w złocie

Dzień dobry kochani =)

Pierwszy dzień majówki, a pogoda się zbuntowała. Niby słonko nieśmiało przebija się przez chmurki, ale ogólnie aura nie zachęca do wyjścia z domu. Może później się coś wyklaruje. Ja leniuchuję, mam wolne aż do poniedziałku =) Szok... =) Co tu robić tyle czasu =D

Dzisiaj kolejna propozycja podziękowań komunijnych. Malutkie aniołki już znacie, ale tym razem całe są złote z małym akcentem koloru. Wersja dla chłopca i dziewczynki. Wielkość ok 5 cm. Zapraszam do GALERII PRAC gdzie jest cały album poświęcony pamiątkom komunijnym. Może coś się spodoba =)

Miłego odpoczynku =)

4 komentarze:

  1. Cudne maluszki , na pewno jeśli ktoś potrzebuje wybierze cos dla siebie :)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na moje candy :) Pozdrawiam majowo :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.