.

.

Odwiedziny

.

.

poniedziałek, 6 października 2014

Różowe maleństwa

Cześć wszystkim =)

Dzisiaj malusieńkie aniołeczki jako podziękowania na Chrzest lub dla gości weselnych. Mają ok 5cm. Najmniejszy model aniołków jaki posiadam =) Urocze słodziaki. Bardzo lubię robić takie maleństwa. 

Postanowiłam również zmienić troszkę swój wizerunek i przyciemnić włosy. Od nadmiernego farbowania i rozjaśniania stały się matowe i wytrawione. Kiedyś farbowałam włosy tylko henną dobrego gatunku i olejowałam naturalnymi olejami. Były wtedy piękne i błyszczące, ale podkusiło mnie znów je rozjaśnić i klapa. Właśnie siedzę z hennową papką na głowie i modlę się żeby moje włosy zamiast orzechowego brązu nie wyszły zielone..... Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze =D

Oto aniołeczki.
Pozdrawiam =)


6 komentarzy:

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.