.

.

Odwiedziny

.

.

wtorek, 21 października 2014

CREATIVE BLOG TOUR

Witajcie kochani =)

Troszkę jestem zaganiana ostatnio w pracy i zupełnie zapomniałąm o tym poście. Miał sie ukazać wczoraj zgodnie z zasadami zabawy, ale dobrze,że się obudziłam teraz a nie w czwartek. Basiu- wybacz.
Zostałam zaproszona do zabawy noszącej tytuł w wolnym tłumaczeniu WYCIECZKA PO KREATYWNYCH BLOGACH.

Nominowana zostałam przez Basię z bloga SZEPTY SERCA
Jest to cudowna, ciepła i kochana osoba, obdarzona wielką wrażliwością. Pisze piękne wiersze, zajmuje się także rękodziełem. Jest częstym gościem na moim blogu, a także i na Waszych blogach na co wskazują liczne komentarze zostawiane pod pracami. Basieńko dziękuję Ci ogromnie za nominację - to dla mnie duże wyróżnienie =)

Żeby tradycji stało się zadość udzielę teraz odpowiedzi na następujące pytania :

1. NAD CZYM OBECNIE PRACUJĘ?

Póki co pracuję nad ułożeniem planu pracy i konspektu zajęć na jutrzejsze lekcje z moimi gagatkami z klasy =) A jeśli chodzi o sprawy blogowe to na dokończenie czekają anioły z nowej , ulepszonej masy solnej. Mogę się nimi pochwalic jeszcze przed pomalowaniem, chociaż powiem Wam,że najchętniej to bym je tylko polakierowała i tyle. Tak mi się w tej surowej wersji podobają, bo po wypieczeniu masa przybrała barwę kamienia i ma piękne cieniowania.
2.  CZYM MOJA PRACA RÓŻNI SIĘ OD INNYCH W TEJ BRANŻY?
Hmmmm pytanie ciężkie bo nijak się ma do mojego obecnego zawodu, ale jeśli chodzi o pracę blogerki i tworzone dzieła to wydaje mi się,że już potrafilibyście odnależć wśród różnych aniołków z masy solnej właśnie tego, który wyszedł spod moich rąk. Sposób lepienia, malowania jest już rozpoznawalny i w końcu jestem zadowolona ze swojej pracy.

3. DLACZEGO PISZĘ ( BLOGA) O TYM CO TWORZĘ (ROBIĘ)?
To proste- kocham to robić i chcę dzielić się z Wami tą radością =)

4. JAK ODBYWA SIĘ MÓJ PROCES TWORZENIA (PISANIA)?
Nie mam jakiegoś swojego rytuału. Po prostu mam wenę, zagniatam masę i daję się ponieść wyobraźni. Czasmi gdy nie mogę długo zasnąć wyobrażam sobie anioła, którego chciałabym ulepić i zazwyczaj dnia następnego zaczynam tworzyć moją wizję, póki jeszcze mam jego obraz w pamięci. Czasem wychodzi tak,że obraz w mojej głowie jest inny, a ręce lepią coś zupełnie innego, bo akurat taka forma wydaje się lepsza niż zakładałam w pierwotnym planie. Czasem np. szkicuję swoje wymyślone dzieła, ale szkicownik ze mnie cienki więc wolę polegać na swojej wizji mentalnej.

To by było na tyle jeśli chodzi o pytania.

Kolejnym punktem regulaminu otrzymanego od Basi była nominacja bloga lub blogów , które w przyszłym tygodniu w poniedziałek tj. 27 października  powinny opublikować taki post jak ja dzisiaj na swoim blogu z podaniem odpowiedzi na pytania i nominacją kolejnych osób.

Ja nominuję Agnieszkę z bloga STARA PRACOWNIA


To by było na tyle. Buziaczki =*

3 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za nominację :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie maluj ich, takie surowe są przecudowne! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękuję za miłe słowa pod moim adresem ale czuję że znów stracę głowę tu u Ciebie jak tylko pokażesz pomalowane te cudne tworki nad któymi pracujesz......ach :)))))))

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.