.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 16 lutego 2014

PRZYDASIOWA WYMIANKA - PODSUMOWANIE

Witam Was serdecznie =)

Dziś 16.02 czyli termin ukończenia blogowej zabawy pt. "Przydasiowa  wymianka". Była to moja pierwsza organizowana na blogu zabawa tego typu. Zgłosiły się tylko i aż dwie kandydatki =) Dziewczyny zrobiły między sobą paczuszki z przydasiami i zastosowały się pięknie do regulaminu zabawy. Wszystko poszło sprawnie  i mam nadzieję zawartość paczuszek, które zaraz udostępnię do publicznego wglądu nie będzie już zaskoczeniem dla uczestniczek. Zgodnie z regulaminem paczuszki miały dotrzeć do uczestniczek maksymalnie do 14.02 i tak też się stało. Otrzymałam od dziewczyn zdjęcia z zawartością ich przydasiowych niespodzianek, które teraz możecie i wy zobaczyć.

Do zabawy zgłosiła się STOKROTKA, której wymiankową parą była DECORRE MASA SOLNA.
Oto co STOKROTKA wysłała....


Drugą uczestniczką była właścicielka bloga o wdzięcznej nazwie DECORRE MASA SOLNA, która wysłała STOKROTCE takie oto cudeńka...

Ja ze swojej strony w podziękowaniu za udział w zabawie wysłałam dziewczynom kilka przydasiów, które mam nadzieję przydadzą im się w tworzeniu.

Dziękuję Wam moje drogie za udział i mam nadzieję,że jesteście zadowolone z otrzymanych w wymiance przydasiów.

Pozdrawiam Was cieplutko i już możecie pokazywać swoje paczuszki na Waszych blogach.

Spokojnej nocki =)

5 komentarzy:

 1. dziękuję Ci Aniu za fajną zabawę i za przydasie :)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja dziękuję za udział. Bez Was nie byłoby zabawy =)

   Usuń
 2. Ja również dziękuje za wspólną zabawę i super prezenciki :)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz tylko czekać na cuda, które powstaną :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że liczba uczestników była parzysta, tak od razu powstała para:-) Bardzo sympatyczna wymianka, na pewno powstaną ciekawe prace:-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.