.

.

Odwiedziny

.

.

sobota, 4 maja 2013

Wyróżnienie od Agnieszki

Bardzo serdecznie chciałam podziękować Agnieszce Wojtkowiak, która prowadzi pieknego bloga Stara Pracownia <KLIK> za wyróżnienie mojego bloga nagrodą .

Zasady nominacji są takie, że trzeba podziękować osobie, od której otrzymało się wyróżnienie na jej blogu. Ponadto należy ujawnić 7 faktów dotyczących siebie, nominować kolejne 7 blogów, które naszym zdaniem na to zasłużyły i poinformować właścicieli o tym fakcie.

Fakty o mnie:

1. Czasem bywam roztargniona i zapominam o różnych rzeczach.
2. Zamiast imprez wolę domowe zacisze i dobrą książkę.
3. Uwielbiam Rafaello :)
4. Ulubiony smak z dzieciństwa  to truskawki ze śmietaną.
5. Jestem pracoholiczką :) Muszę po powrocie z pracy zawsze znaleźć sobie jakieś kreatywne zajęcie, bo nie umiem siedzieć bezczynnie patrząc w telewizor.
6. Uwielbiam pływać i na basenie mogłabym spędzać całe dnie.
7. Marzy mi się wycieczka w jakieś egzotyczne miejsce.

Blogi nominowane do wyróżnienia:

1.Lemon Lovely
2.Kalista bloguje
3.Decomama
4.Decokuferek
5.Pietruszka
6.Full of magic
7.Alutkowe Hand Made


Pozdrawiam Was serdecznie =D

7 komentarzy:

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.