.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 1 maja 2013

Koteskowe wyzwanie - wyniki

Z przykrością stwierdzam,że moja zabawa nie była wystarczająco atrakcyjna aby więcej osób zechciało się przyłączyć. Zgłosiły się dwie osoby nadsyłając link do swoich prac i obie otrzymają ode mnie nagrody.

Są to:

Pietruszka

Szczypta Magii

Bardzo Wam dziewczyny dziękuję i gratuluję. Proszę o Wasze adresy na maila.

5 komentarzy:

 1. ooo .. jestem normalnie w szoku :D cieszę się bardzo :) mój mail jakby co szczyptamagii@gmail.com :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja lubię takie zabawy :) Fajnie jest jak trzeba coś pomyśleć, pokombinować, szkoda, że inni tego nie doceniają tylko idą na łatwiznę. Dziękuję bardzo za zabawę :) Było tak aktywnie jak u mnie hehe ;) A paczka już doszła?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak paczuszka doszła , wrzuciłam aktualizację ze zdjęciami do posta z informacją o wygranej w Twojej zabawie. Śliczna zawieszka i w moich ulubionych kolorkach w dodatku :) dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooooooj to ja się spóźniłam :( a to dlatego że ostatnio nie mam na nic czasu:( nawet nie przeglądam blogów. Dzisiaj dopiero sobie przysiadłam i podziwiam poczynania blogowych koleżanek :) Pozdrawiam cię

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam po wyróżnienie:-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.