.

.

Odwiedziny

.

.

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Komunijnie

Poproszono mnie o zrobienie prototypów podziękowań z okazji Komunii . Co sądzicie?
7 komentarzy:

 1. Śliczne te aniołki, na pewno spodobają się obdarowanym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne i mają takie słodkie buźki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmmm ....bardzo ciekawy efekt takiej "starej białej deski" co bardzo mi się podoba,a nie mogę za cholercię takiego efektu uzyskać :( minki urocze :) super!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne aniołeczki :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniołki są rewelacyjne :) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Aneto to nie jest takie trudne:) Ja używam białej tempery, delikatnie rozprowadzam z wodą, ale pędzel mam płaski, szeroki (z tych mniejszych) i z twardym włosiem. Wtedy takie rowki delikatne zostawia w farbie :) Ot i cała filozofia. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale śliczne! trzeba mieć chyba jakieś extra palce do takich rzeczy ;D

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.