.

.

Odwiedziny

.

.

piątek, 19 kwietnia 2013

Mięta z lawendą =)

Witajcie moje kochane!  Serdecznie witam nowych obserwujących i cieszę się niezmiernie, że Was przybywa. Wybaczcie moją nieobecność, ale czasem natłok obowiązków nie pozwala mi zająć się moim hobby.
Nie wiem jak u Was, ale nad morzem wiosna już w pełni, cieplutki, słonecznie, aż chce się żyć. Z tej oto okazji przygotowałam aniołeczki  w kolorkach modnych tego sezonu =) Uwielbiam ten zestaw =)

PS. Trochę mi przykro,że jest takie małe zainteresowanie moim Wyzwaniem, ale cóż... Uczę się, na przyszłość wymyślę coś atrakcyjniejszego. Chyba,że macie jakieś rady to piszcie śmiało. Konstruktywne  uwagi są zawsze potrzebne  =) Przecież chodzi w tym o dobrą zabawę ...

Oto moje maluszki. Życzę Wam cudownego, wiosennego dnia =)


1 komentarz:

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.