.

.

Odwiedziny

.

.

wtorek, 9 kwietnia 2013

Aniołko- syrenki =)

Miały być aniołki, ale wyszło coś bardziej przypominającego syrenki. Miałam wenę na zieleń, ale chyba jest troszkę za ostra...hmmm nie jestem do nich przekonana... A Wy co myślicie?
6 komentarzy:

 1. Buźki bardzo sympatyczne :) Faktycznie przypominają syrenki, ale to wcale nie wpływa na ich niekorzyść ;) i ja tam lubię zielony pod każdą postacią!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki bardzo:) Podniosłaś mnie na duchu, bo już miałam wrażenie,że spaprałam całą partię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo fajne i pomysłowe:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne:) Mi się ta zieleń podoba, taka wyraźna jest:)

  OdpowiedzUsuń
 5. racja śliczne u mnie schną anioły ,,, i też jeden jest zielony a reszta w złotych brązach...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zieleń jak najbardziej w porządku, lubię takie wyraziste odcienie. Anielskie syrenki urocze:)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.