.

.

Odwiedziny

.

.

czwartek, 25 kwietnia 2013

Wygrana w wyzwaniu u Pietruszki

Ja to mam szczęście, kolejna nagroda =D tym razem wygrałam wraz z moim pupilkiem w wyzwaniu na najlepszego "pomocnika" u  Pietruszki<KLIK> Bardzo się cieszę bo otrzymam od niej specjalnie dla mnie wykonaną zawieszkę. Już nie mogę się doczekać. Zdjęcie wstawię jak paczuszka przyjdzie. Dziękuję Pietruszko :)

Oto i moja nagroda, jestem z niej bardzo zadowolona. Dostałam też liścik :) Uwielbiam!!! Zwłaszcza w erze sms-ów odchodzi się od pisania kartek czy listów.2 komentarze:

  1. Właśnie zaczęłam pracę :) Będzie kwiatowo i kolorowo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie =D Czekam z niecierpliwością ....

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.