.

.

Odwiedziny

.

.

sobota, 1 listopada 2014

Jesienno - zimowe podziękowania

Witajcie moi kochani =)

Wiem, że nie było mnie znowu jakiś czas, ale szefowa z kwiaciarni, w której do niedawna pracowałam poprosiła mnie o pomoc przy stroikach na Wszystkich Świętych i tak jakoś dzień za dniem zleciał.
Postaram się w miarę możliwości wrócić do regularnego wrzucania postów. Widziałam,że na wielu blogach już pokazały się ozdoby Świąteczne i różne aniołki choinkowe, a u mnie jeszcze nic. Żeby nie pozostać w tyle chciałam Wam dzisiaj pokazać aniołeczki z masy solnej, które wykonałam dla pewnego nadmorskiego pensjonatu jako podziękowania dla stałych klientów. Wzory są różne, bo trochę Świąteczne, trochę jesienne i zimowe. Chciałam również nadmienić,że przyjmuję zamówienia na ozdoby choinkowe gdyby ktoś reflektował. Oczywiście wszystko "na legalu" - umowa kupna/sprzedaży itd. (żeby nie było...). Zapraszam zatem do kontaktu mailowego , a teraz zostawiam Was ze zdjęciami.
Miłego wieczoru =)6 komentarzy:

 1. ach ..ach ..chyba muszę się wybrać do tego pensjontu !!!!!!
  wszystkie tak urocze że ja chcę wszystkie!!!!!
  straciłam znów głowę !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękności, każdy piekniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Basią, urocze są wszystkie:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne, wszystkie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne te aniołeczki :) I jak ich dużo! :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.