.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 24 lipca 2013

Wikliny papierowej ciąg dalszy =)

Witajcie kochani po dłuższej przerwie. Urlop zakończony, czas wracać do pracy. Wesele wybornie się udało, wypoczęłam, zebrałam siły i naładowałam akumulatory =D Obiecałam Wam kolejną odsłonę wiklinowych tworków więc proszę bardzo. Oto co zrobiłam dla kogoś bardzo wyjątkowego =). Pozdrawiam serdecznie.
8 komentarzy:

 1. piękny kosz zrobiłaś,,, a ten stroik na wieczku świetnie sie prezentuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę WYJĄTKOWY prezent, jak sama napisałaś dla "wyjątkowej osoby" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale się naplotłaś , no nono

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietny koszyczek z uroczymi ozdobami:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny bez dwóch zdań!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie wygląda ten mały kwiatek na dnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wiklinowych prac. Zaczęłaś od prostokątnych i kwadratowych, które ja osobiście uważam za trudniejsze od okrągłych.
  Podejrzewam że zobaczymy tu u Ciebie jeszcze wiele koszyczków pięknie ozdobionych :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny koszyk!!!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.