.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 24 lipca 2013

Wikliny papierowej ciąg dalszy =)

Witajcie kochani po dłuższej przerwie. Urlop zakończony, czas wracać do pracy. Wesele wybornie się udało, wypoczęłam, zebrałam siły i naładowałam akumulatory =D Obiecałam Wam kolejną odsłonę wiklinowych tworków więc proszę bardzo. Oto co zrobiłam dla kogoś bardzo wyjątkowego =). Pozdrawiam serdecznie.
8 komentarzy:

 1. piękny kosz zrobiłaś,,, a ten stroik na wieczku świetnie sie prezentuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę WYJĄTKOWY prezent, jak sama napisałaś dla "wyjątkowej osoby" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale się naplotłaś , no nono

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietny koszyczek z uroczymi ozdobami:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny bez dwóch zdań!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie wygląda ten mały kwiatek na dnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wiklinowych prac. Zaczęłaś od prostokątnych i kwadratowych, które ja osobiście uważam za trudniejsze od okrągłych.
  Podejrzewam że zobaczymy tu u Ciebie jeszcze wiele koszyczków pięknie ozdobionych :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.