.

.

Odwiedziny

.

.

środa, 10 lipca 2013

7 informacji i 7 blogów - zabawa

Dziękuję Ali z Domu z mozaikami <KLIK> za banerek i zaproszenie do zabawy. Was kochane też zapraszam. Jedyne co trzeba zrobić to ujawnić o sobie 7 informacji wytypować 7 innych blogów do zabawy. Banerek do pobrania poniżej.

1. Lubię kino sci-fi
2. Czytam kryminały
3. Czasem oglądam anime =D
4. Podobno chrapię
5.Noszę okulary
6. Uwielbiam storczyki
7. Uwielbiam chodzić do kina


Nominowane blogi :

1. Sosnowy Gaik
2.Pietruszka Garden Handmade
3.Angela Masa Solna
4.Bookiatryk
5.Fantazyjne Upominki
6. Kreatywna przyjemność
7. Radziejowe Zacisze

4 komentarze:

 1. Dziekuję ślicznie za nominację. Jakoś trudno mi było zawsze wywiązywać się ze zobowiązań tego typu, ale ponieważ są wakacje spróbuję się zabawić:) Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję:) Chętnie przyłączę się do zabawy:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za nominację. Bardzo mi miło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję:) Chętnie wezmę udział w zabawie:)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.