.

.

Odwiedziny

.

.

wtorek, 17 grudnia 2013

W romantycznym nastroju

Witajcie kochani =)
Czy Wam też tak szybko czas leci,że nie możecie się z niczym wyrobić? Dla mnie po prostu mknie on jak błyskawica. Do Świąt został tydzień, przygotowania pełną parą. Wpadłam dziś tylko na chwilkę, bo zabieram się za lepienie uszek =) Chciałam Wam pokazać moje najnowsze maluszki w romantycznym stylu =) Jestem ostatnio taka szczęśliwa, że wszytko widzę w różowych barwach, a na każdym aniołku robiłabym serduszka =) Nie przedłużając zapraszam do oglądania, a ja uciekam do kuchni =)
Miłego wieczoru Wam życzę i przypominam o CANDY, które kończy się za kilka dni, więc kto jeszcze się nie zapisał niech szybko korzysta z okazji. 
Buziaczki =*8 komentarzy:

 1. Śliczne , oczka robisz super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też pędzi czas jak oszalały, z niczym się nie wyrabiam... Aniołki piękne i romantyczne Aniuś:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniołki są śliczniutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne i takie cieplusie :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie tak pędzi,że nie mam ani jednej chwilki na cokolwiek :(
  Nawet na prace niestety :(
  U Ciebie jak zwykle pięknie :)
  Aniołki zachwycające :)
  Pozdrawiam :) Życząc Wesołych Świąt :)***

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.