.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 14 września 2014

Aniołek na Chrzciny

Witajcie kochani.
Wrześniowe dni tak szybko lecą, że nie wiadomo kiedy zrobiła się połowa miesiąca. W moich pracach sporo się dzieje, ale powoli odnajduję właściwy rytm. W kwiaciarni zostaję do końca miesiąca, więc od października powinnam mieć więcej czasu na blogowe życie i tworzenie nowych prac. Czasem taka dłuższa przerwa jest potrzebna, bo ma się później w głowie tyle pomysłów do zrealizowania jak nigdy.
Miałam teraz okazję popracować troszkę z masą solną dzięki zamówieniu na aniołka z okazji Chrztu Św. Bardzo mnie to zamówienie ucieszyło i w trybie ekspresowym zostało wykonane. Oto aniołek.Miłej niedzieli moi drodzy. =)

Przypominam o trwającej zabawie CANDY - zapraszam gorąco do udzialu.
Pozdrawiam serdecznie =)

7 komentarzy:

 1. Takie cudowne! :)
  Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny :) :) Będzie piękną pamiątką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny !!!!!!!!!
  a ja potzrzebuję aniołka stróż na 18 urodziny ,,,wymogiem na zaproszeniu jest aby zabrać coś żółto fioletowego więc jeśli masz ochotę ......................:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała pamiątka będzie z tego aniołka:-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.