.

.

Odwiedziny

.

.

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Duży anioł na Komunię

Dzień dobry kochani =)

Jak to mówią "wszystko co dobre szybko się kończy", tak też było z moim weekendem. Nawet nie wiem kiedy te dni zniknęły i znów zostałam sama z codziennością. Pocieszam się,że za kilka dni znów bedzie wolne =)Macie jakieś plany na "majówkę", bo ja tradycyjnie w domku, ale i tak może być sympatycznie =) Mam trochę planów związanych z lepieniem, więc może uda mi się je zrealizować =)

Dzisiaj aniołek komunijny w bardziej okazałych rozmiarach. Takiego aniołka polecam aby dać w prezencie małej "komunistce" =) Dla gości na podziękowanie bardziej sprawdzą się te mniejsze, które jeszcze będę pokazywać. Tej anielinki już nie mam, ale gdyby ktoś był zainteresowany aniołkiem tego typu to zapraszam do kontaktu mailowego kotesek85@gmail.com lub przez formularz kontaktowy dostępny na blogu =) 

Miłego dnia =)
Pozdrawiam cieplutko, Ania =)

6 komentarzy:

 1. Śliczny! Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna :). Kwiatuszki ma bardzo ładne na sukience :).
  Moje plany na majówke wyglądaja podobnie, mąż będzie pracował więc chyba polepie ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniołek jest taki subtelny i ta hostia podkreśla jego znaczenie:))

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.