.

.

Odwiedziny

.

.

sobota, 29 czerwca 2013

Małe aniołki z życzeniami.

Witam serdecznie :) Dzisiaj taki szybciutki mały pościk, bo szykuję się na kiermasz :) Zrobiłam takie maluszki z życzeniami. Muszę zainwestować w inne mazaczki, bo te, którymi piszę jakoś się nie sprawdzają. Miłego dnia   :)

7 komentarzy:

 1. Śliczne aniołki, na pewno podbija wiele serc na kiermaszu :-) Pozdrawiam i zapraszam na swoje candy, jeśli masz ochotę :-) CreaDiva

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia na kiermaszu, chociaż z takimi cudami to nie będzie chyba nawet potrzebne;-) Piękne są po prostu!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na kiermaszu. Aniołki prześliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. aniołki śliczne jak wszystkie twoje prace ,,,, ja się poddaałam po kilku próbach lepienie aniołków,,,eh

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia są urocze!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.