.

.

Odwiedziny

.

.

niedziela, 16 czerwca 2013

Passiflora

Dzień dobry =) Witam w piękny, niedzielny poranek. Jakiś czas temu kupiłam sobie dla poprawy nastroju doniczkową Passiflorę =) Dzisiaj wstaję, patrzę a na moim maleństwie zakwitł kwiatek. Ma jeszcze kilka pączków, więc na pewno jeszcze się pocieszę tymi pięknymi wytworami przyrody. Passiflora ma to do siebie,że jej kwiat kwitnie tylko 24h potem obumiera.Postanowiłam podzielić się z Wami tym pięknym widokiem =) Pozdrawiam

7 komentarzy:

 1. Anonimowy6/16/2013

  Rzeczywiście piękny kwiat :)
  Szkoda, że tak szybko obumiera.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kwiat :) i przemiła niespodzianka w niedzielny poranek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiat męki Pańskiej, męczennica - miałam w ubiegłym roku, kwiatów było mnóstwo, ale nie przezimowała. Chyba ją "utopiłam" niechcący zimą.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny ! Szczególnie na drugim zdjęciu widać, jaki jest wyjątkowy :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.