.

.

Odwiedziny

.

.

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Pastelowe aniołki z motylkami.

W końcu na urlopie!!! Teraz gdy mam więcej wolnego czasu mogę nadrobić zaległości w pisaniu postów i odwiedzaniu Waszych blogów. Mam kilka zamówień oczekujących na wykonanie, ale mam jeszcze czas, więc jak wrócę z wypoczynku to zajmę się pracą. Efektami oczywiście podzielę się z Wami w niedługim czasie =)

Dzisiaj prezentuję malutkie aniołki z motylkami. Mogą być miłym dodatkiem do prezentu imieninowego lub urodzinowego, z okazji Chrztu dla dziewczynki lub jako podziękowanie dla gości.

Lubię robić takie maleństwa, ale brakuje mi już większych prac. Na urlop zabrałam stertę gazet więc kiedy będę czekać na powrót "męża" z pracy pokręcę rureczki do nowych plecionek. Poszerzyłam wiedzę o papierowej wiklinie u  blogowych koleżanek i aż mnie korci żeby coś wypleść.

A Wy co porabiacie w te ostatnie wakacyjne tygodnie?

Pozdrawiam =)

6 komentarzy:

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.