Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Odwiedziny

poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Album na zdjęcia wklejane

 Witajcie dziś przychodzę do Was z albumem ręcznie robionym . Ostatnio powraca moda na zdjęcia w tradycyjnej papierowej formie oraz piękne ręcznie robione albumy aby te zdjęcia przechowywać. Dla osób ,które tak jak ja kochają książki w wersji papierowej,zdjęcia w albumach ,muzykę na płytach winylowych ten powrót do tradycyjnego przechowywania zdjęć jest czymś wspaniałym. Samodzielne robienie albumów daje bardzo dużo możliwości wyboru formy, wielkości,papierów z których ten album jest zrobiony. Kiedyś albumy miały prostą formę . Pojedyncze karty lub układ wodospadowy .Dzisiejsza moda na scrapbooking pozwala tworzyć albumy rozbudowane ,z ukrytymi stronami,klapkami,elementami 3D , ruchomymi itp. Ogranicza nas tylko wyobraźnia . Zostawiam Was z albumem na urodziny dla mężczyzny .Niewielki w swoich wymiarach bo ma tylko 16/16 cm ale pomieścił aż 50 zdjęć 10/15 i w ukrytych wewnątrz stron kartach 12 zdjęć 9/13.

Miłego oglądania .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku.
Dziękuję,że poświęciłeś swój czas aby zatrzymać się tu na chwilę. Dziękuję też za każde miłe słowo, które zostawiasz.Rękodziełem nie zajmuję się profesjonalnie. Jest to moje hobby i miły sposób na twórcze spędzenie wolnego czasu. Prace są różne, lepsze i gorsze i zawsze milej usłyszeć pochwałę niż krytykę. Krytyka jest bardzo potrzebna, bo otwiera oczy na różne rzeczy, których czasami się nie dostrzega. Mam jednak ogromną prośbę - anonimowość w sieci nie zwalnia od zachowania kultury osobistej i nie daje prawa do poniżania, ośmieszania i szydzenia z innych. Uszanuj więc mój czas i serce, które wkładam w wykonane prace, nawet jeśli Ci się nie do końca podobają.
Pozdrawiam Ania.

Album na zdjęcia wklejane

 Witajcie dziś przychodzę do Was z albumem ręcznie robionym . Ostatnio powraca moda na zdjęcia w tradycyjnej papierowej formie oraz piękne r...